DETAIL KNIHY

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT KARTY

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT KARTY

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT KARTY
Autor: Franckh, Pierre
Nakladatel: ANAG
EAN: 9788072635627
Žánr: Esoterika
Rok vydání: 2010
Stav: Skladem
CENA: 229 Kč
Anotace

Pokud nemáte dostatek času k přečtení knihy Jak si správně přát, která se již stala bestsellerem, ale i přesto se chcete naučit správně si přát, je tato sada karet určena právě pro vás.

Úspěšné přání proměňuje celý náš svět

Člověk si může přát cokoliv. Že přání nemusejí zůstat jen snem a jak získat schopnost dostat darem to správné od života, nám ukazuje Pierre Franckh pomocí 7 karet se 7 pravidly a dalších 49 karet s afirmacemi k potvrzení úspěšných přání. Kartu po kartě tak procvičujete techniku úspěšných přání a posilujete svou důvěru ve vlastní schopnosti a možnosti. Sada karet Jak si správně přát, okořeněná příklady ze života Pierra Franckha, nabízí cestu, jak úspěšně měnit a šťastně utvářet vlastní život.

Jak si správně přát jako audiokniha

Bestseller Jak si správně přát je nyní k dispozici také jako audiokniha, kterou můžete poslouchat kdykoliv, když nemáte zrovna chuť nebo možnost číst. Využijete tak např. dobu strávenou při cestování nebo si zpříjemněte svou obvyklou procházku v přírodě poslechem této knihy. Audioknihu, kterou namluvil známý herec a dabér Alexej Pyško, můžete zakoupit prostřednictvím serveru Audiotéka.cz, kde je k dispozici rovněž jedna kapitola ke stažení zdarma na ukázku.

Kontaktujte nás

Nejrychlejší cesta, případně využijte odkaz KONTAKTY.