DETAIL KNIHY

TAJEMSTVÍ KVANTOVÉHO ŽIVOTA

TAJEMSTVÍ KVANTOVÉHO ŽIVOTA

TAJEMSTVÍ KVANTOVÉHO ŽIVOTA
Autor: Kinslow, Frank J.
Nakladatel: ANAG
EAN: 9788072636976
Žánr: Duchovní nauky
Rok vydání: 2011
Stav: Skladem
CENA: 269 Kč
Anotace

Zdá se, jako bychom dávno zapomněli na starou moudrost, která říká: „Sdělená radost, dvojnásobná radost. Sdělená bolest, poloviční bolest.“ Stará moudrost, která získává na významu s tím, jak se v současné moderní společnosti lidé jeden druhému stále více vzdalují, odcizují a paradoxně se stávají izolovanými ostrovy v tzv. globalizovaném světě. Každý, uzavřen ve své „bublině“, si chrání své úspěchy a skrývá své utrpení. Přitom fyzická i duševní bolest JE léčitelná a lze ji zhojit překvapivě snadno. Chce to jen otevřít se jeden druhému.

Četli jste také Tajemství okamžitého léčení?

Kniha „Tajemství kvantového života“ navazuje na titul Tajemství okamžitého léčení. Znalost druhé zmíněné knihy však není nezbytná pro pochopení první, protože základní principy obsažené v Tajemství okamžitého léčení jsou v tomto díle shrnuty (ovšem, samozřejmě je lepší si i tuto knihu přečíst) a rozvíjeny a aplikovány na další oblasti našeho života.

Vyřešte své problémy pomocí kvantového unášení

Zatímco v předchozí knize (Tajemství okamžitého léčení) se autor věnoval zejména (i když zdaleka ne pouze) problémům spojeným s fyzickou stránkou života, v této práci rozšiřuje možnosti působení své metody Quantum Entrainment® – QETM = KU (která je ze své podstaty stará jako lidstvo samo) na mentální oblast i na zcela konkrétní případy spojené např. s problémy tzv. kreativního bloku, který znají umělci, či se snahou sportovců zlepšit výkonnost.

Pomoc v každodenním životě

Autor Tajemství kvantového života se ovšem zaměřuje i na pomoc se situacemi, s nimiž se setkáváme v našem každodenním bytí, ať už jsou to otázky mezilidských vztahů, finanční problémy, potíže s výchovou dětí, nespavost či špatné stravování. Teorie kvantového unášení (Quantum Entrainment® – QETM) je zde plně aplikována v praxi, a to dostupnou formou, která je přístupná a osvojitelná pro každého.

Oficiální české webové stránky Franka J. Kinslowa

S ohledem na lepší kontakt se svými českými „žáky“ zřídil Frank J. Kinslow české webové stránky na adrese www.kinslowsystem.cz.

Quantum Entrainment

Upozornění: Výraz Kvantové unášení používaný v knihách, CD nahrávkách, na seminářích atd. Franka Kinslowa je doslovným překladem anglického termínu „Quantum Entrainment“. Rovněž upozorňujeme, že termíny Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrovanými obchodními známkami. Použití původního anglického názvu i jeho českého překladu je povoleno jen na základě písemného souhlasu Franka Kinslowa. Jedinými osobami oprávněnými poskytovat QE® a vést odborné QE cvičení/skupinový výcvik, a tedy používat registrované obchodní známky, jsou Frank Kinslow a aprobovaní Quantum Entrainment® odborníci a Quantum Entrainment® asistenti-zprostředkovatelé. Frank Kinslow je však výlučně jedinou osobou, která může Quantum Entrainment vyučovat v celém světě. Tudíž kdokoliv jiný, kdo učí Quantum Entrainment®, tak přímo porušuje mezinárodní autorská práva.

Kontaktujte nás

Nejrychlejší cesta, případně využijte odkaz KONTAKTY.